Apie mus

UAB City-Line LT  įkurta 2006 metais ir sėkmingai veikianti įmonė. Dėka sukauptos mūsų darbuotojų patirties greitai pelnėme klientų,  tiekėjų bei partnerių pasitikėjimą. Rimtai žiūrime į darbą, įsiklausom į kiekvieno kliento individualius poreikius, greitai reaguojame ir priimame abiems pusėms priimtinus sprendimus.

Kodėl verta rinktis UAB City-Line LT?

Siūlome pačius naujausius turistinių automobilių modelius ir tai garantuoja automobilių techninį saugumą, mažas kuro sąnaudas ir šiuolaikišką, inovatyvų bei poreikius atitinkantį turistinių automobilių įrengimą. Greitai reaguojame ir konsultuojame visais klausimais, teikiame rekomendacijas, kokį turistinį automobilį pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų kelionės tikslą, ir siūlome pačią priimtiniausią kainą!

Turistiniai automobiliai atveria daug galimybių:

Pirma – pasirinkę turistinį automobilį galite komfortiškai keliauti su visa šeima ar didele draugų kompanija.

Antra – kelionės metu galėsite nesirūpinti viešbučio rezervacijos ir apgyvendinimo klausimais, kadangi turistiniai automobiliai pritaikyti poilsiui ir nakvynei.

Trečia – namelis ant ratų tenkina visus šiuolaikinio žmogaus poreikius- namelyje rasite GPS navigaciją, prieigą prie elektros kištukų, prieigą prie vandens.

Ketvirta – keliaujant turistiniu automobiliu patys susikuriate savo maršrutą, aplankote tas vietas, kurios Jums yra įdomios ir patinkančiose vietose praleidžiate tiek laiko kiek norite.  Keliaujant turistiniu automobiliu atsiveria galimybė kelionę įgyvendinti taip kaip Jums patogu!

Nedvejokite, o tiesiog pamėginkite! Garantuojame neišdildomus įspūdžius ir gerą nuotaiką!

Iškilus klausimams, prašome kreiptis, visada mielai atsakysime ir rekomenduosime Jūsų pageidavimus atitinkantį turistinį automobilį.