KEMPERIŲ NAUDA

Kai žmonės planu10600608_688261944615154_9206074705408187731_noja kelionę į svečią šalį, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą – kur apsistoti. Bet ar Jūs kada nors galvojote apie galimybę keliauti kemperiu, dar kitaip vadinamu turistiniu automobiliu?

Yra daug naudos keliaujant šia transporto rūšimi – kemperiu:
– Viešbutyje turite ribotą erdvę, negu keliaujant kemperiu:
Kaip taisyklė, kambaryje yra įrengtas tikslus vietų ir lovų skaičius. Jei jūs keliaujate su šeima ar grupe žmonių, jums bus mestas iššūkis kur apsistoti, ypač jeigu rezervaciją vykdysite ne prieš pora mėnesių. Jei reikia, galite tikrai paprašyti papildomą ar papildomų lovų, bet kaip žinoma, tai yra mokama paslauga. Jei ketinsite užsisakyti du kambarius, tai sudarys šiokią tokią papildomą nemenką sumelę. Taip pat dauguma būsimų kaimynų – viešbučio svečių tikisi daugiau tylos. Jei keliaujate su vaikais ar didesne kompanija – užtikrinti tylą bus sudėtingiau. Štai kodėl kemperis į kelionę leidžia pažvelgti lanksčiau.
-Jums nereikia nuomotis automobilio, kad galėtumėte aplankyti kuo daugiau lankytinų objektų ir įdomių šalies vietų. Jūs turite kemperį:
Kelionė į kitą šalį taip pat gali pareikalauti išankstinio planavimo – logistikos. Bet kemperis – turistinis automobilis tarnauja Jums ir kaip viešbutis, ir kaip transportavimo priemonė. Jums nereikia nuomotis autobusiuko ar lengvosios mašinos. Tai sutaupo kelionės išlaidas. Taigi, keliaujant kemperiu nauda yra gyvenamosios vietos, maisto ir poilsio prieinamumas.
-Jūs Keliausite pagal savo grafiką, nes jūs keliaujate kemperiu:
Kelionė pagal savo tvarkaraštį – dar viena nauda, kurią teikia kemperis. Galite planuoti savo kelionę, kaip jums patinka, remiantis jūsų pačių pageidavimais ir galimybėmis. Jums nesukels problemų kambario rezervacija, nes jūsų kambarys yra visada su jumis.
-Nereikia priklausyti nuo oro linijų:
Jei kada nors susidūrėte su aviakompanijomis bei jų nurodymais ir tvarka, manome, nereikia aiškinti, kodėl kelionė kemperiu yrs patogu. Jūs neturite kovoti su mokėjimu už bagažą ar su bagažo patikrinimo postu. Kemperiai idealiai tinka ilgoms kelionėms ir suteikia komforto jausmą – kaip pavyzdys, kemperyje Jūs turite daugiau vietos kojoms nei lėktuve. Kemperyje Jūs visada galite naudotis elektroniniais prietaisais, vaikščioti, bei pasirinkti bet kurią kitą vietą, kur galite prisėsti.
Galite išsinuomoti kemperį per www.kemperiunuoma24.lt. Pagal klasifikaciją siūlome A klasės kemperį. Kuris yra pats naujausias ir moderniausias. Gamybos metai 2015 m. Kemperis yra labai erdvus ir leis Jums jaustis komfortabiliai bei mėgautis patogumais, pavyzdžiui, televizija, radijas, navigacija. Kondicionierius šios klasės kemperiuose yra nepamainoma. Taip pat galėsite naudotis plaukų džiovintuvu ir kitais elektros įrenginiais. Kemperyje yra virtuvė ir miego bei poilsio zona.

Taigi, kitą kartą, kai jūs galvosite apie išvyką į svečią šalį, pagalvokite apie kemperiu nuoma. Sutaupysite pinigų, turėsite daugiau vietos kojoms, ir tikėtina, kad bendras kelionės įspūdis Jūsų nenuvils.

Archyvas: Kelionės
Autorius: | Informacija atnaujinta: sausio 16, 2015, 1:24 h.