Žvejų svajonė

?????????????????????????????????

           Kelionė kemperiu į šiaurės Norvegiją

Sakoma, kad kemperis – kiekvieno vairuotojo, o kelionė į šiaurės Norvegijoje esančią salą Andoy tikra kiekvieno, save vadinančio Žvejo vardu, svajonė.  Kemperių nuoma ir žvajybos pomėgiai planuojant tokio pobūdžio kelionę išties susiję.

Kemperiu nuoma – tai pirmas žingsnis planuojant kelionę. Tam, kad kelionė netaptų varginanti ir atvykus į žvejų taip pamėgtą salą netektų skirti žvejybai suplanuoto laiko poilsiui po ilgos kelionės, daugelis patyrusių šio hobio šalininkų renkasi kemperių nuomą. Kelionė kemperiu leidžia keliauti bendraminčių kompanijoje neeikvojant laiko ir finansų nakvynėms pakelės viešbučiuose ar kitose poilsiavietėse. Kemperis suteikia   galimybę naudotis visais patogumais ir jaustis kaip namuose – dušai, tualetas, virtuvės įranga, televizija, net 7 miegamos vietos.

Į salą keliaujant kemperiu galima patekti A82 keliu arba keltu Senjos salos.Turbūt nereikia minėti apie žuvies gausybę, neveltui ši vieta tituluojama žvejų rojumi, tačiau švelnus, golfo srovės įtakos zonoje esantis klimatas, kalnai, fiordai, ežerai, vandenynas nepalieka abejingų. Smalsiuosius čia traukia ne tik žuvų gausybė, bet ir iki Liepos mėnesio pabaigos besitęsančios Baltosios naktys, kuomet niekada nenusileidžianti saulė neleidžia užtemti dangui ir keliautojų akies čia nepasiekiam įprasta nakties tamsa. Tokios sąlygos ypatingai palankios traukiantiems žvejoti. Tačiau, kartais šiaurės Norvegijos salą supančius vandenis kamuoja audros ir didžiulės bangos, kurios žvejams neleidžia išplaukti ir skatina pasidžiaugti Norvegijos gamta gerą pusdienį ir tik tada, vėl su malonumu ir dar labiau išaugusiu azartu, traukti to ko ir atvykome – mėgautis žvejyba ir dideliu žvejybos laimikiu.

Kemperiu nuoma pasinaudoję žvejybos megėjai pasakoja, kad atvykę į salą jie išsinuoja specialiai žvejams čia įrengtus namelius ir jachtą. Po dienos praleistos jachtoje žvejojant, grįžę į poilsio namelius, išdoroja dienos laimikį atskirdami tik žuvies filę dalį ir ją užšaldydami. Taip, po puikių atostogų, namo kemperiu galima parsivežti net apie  200 kilogramų žuvies filė, ir nenusakomu jos skoniu mėgautis ir džiuginti artimuosius ištisus metus.

Taigi, akivaizdu, kad kemperiu nuoma bus puikus pasirinkimas ne tik patogiai kelionei. Kelionė kemperiu paliks daugybę įspūdžių praleidžiant laiką kartu su bendraminčiais kelionėje, laikas praleistas kartu padės sustiprinti komandos pojautį prieš išplaukiant žvejoti. Galimybės kemperiu parsivežti atostogų laimikį garantuos ne tik puikias, bet ir produktyvias atostogas, bei svajonių išsipildymą.

Archyvas: Kelionės
Autorius: | Informacija atnaujinta: kovo 30, 2015, 4:13 h.